Links

TrouwTeam

Omdat ik vaak van bruidsparen de vraag kreeg of ik nog bedrijven kon adviseren voor hun trouwdag ben ik gestart met het TrouwTeam: een samenwerking van ondernemers die allen werkzaam zijn binnen de trouwbranche. Door deze samenwerking kent iedereen uit dit initiatief elkaar en ontstaat er een nauwe samenwerking. Alle bedrijven staan garant voor kwaliteit en betrouwbaarheid.
Naast mij zijn de volgende bedrijven aangesloten:

Joelle Serier bloemstyliste - www.joelleserier.com
Amanda Griffioen Weddingplanning - www.de-wedding-planner.nl
DJ's on Tour - www.djsontour.nl
Speciale trouwerij ambtenaar - www.specialetrouwerij.nl
Edelsmid Jacqueline Hermans - www.jacquelinehermans.nl
Michelle's Style - www.michellesstyle.nl
Cups and Plates - www.cupsandplates.nl
Funk it Up Eventstyling - www.funkitup.nl
Trouwvervoer Elite Executive - www.elite-executive.nl
The Balloon Factory - www.theballoonfactory.nl
Nova Facility - www.novafacility.nl
Stylinq - www.stylinq.nl
Nagtegaal Banketbakkerij - www.nagtegaalbanket.nl
Taarten van Suus - www.taartenvansuus.nl
BS Verhuur - www.bsverhuur.nl
Ria's style sieraden - www.riasstyle.nl
Actus Notarissen - www.actusnotarissen.nl
Personal trainer Vianna Plan - www.viannaplan.nl
Studio Sun-Less - www.studiosun-less.nl
De Feestoppas - www.defeestoppas.nl
Studio Van Gurp - www.studiovangurp.nl
Beautycenter J'Esthe - www.jesthe.nl
Wingkel trouwkostuums - www.wingkel.nl
Quinta's Boutique - www.quintasboutique.nl
Salon Lisboa nagelstyliste - www.salon-lisboa.nl

Kijk voor meer informatie op www.trouwteam.nl